*המידע שבמאמר הוא מידע כללי ואין לראות בו המלצה כלשהי לטיפול כלשהו ובכל מקרה יש להתייעץ עם רופא מוסמך.
להתייעצות עם ד"ר טל לחצו כאן

ייעוץ תזונתי לספורטאים

צרכיו התזונתיים של אדם העוסק בספורט משתנים בהתאם לאופי הפעילות הגופנית אותה הוא מבצע, משכה, עצמותה ותדירותה. כל אדם העוסק בספורט, אם באופן חובבני או במסגרת הישגית, זקוק להכוונה תזונתית על-מנת שיוכל להפיק את המרב מאימוניו ולהתקדם לעבר היעדים שהציב לעצמו (הרזיה, העלאת מסת שריר, התקדמות ביכולות הגופניות, שיפור הישגים) ולמנוע פציעות.

הליווי התזונתי שאנו מעניקים לעוסקים בספורט הנו מותאם למטרותיו של הספורטאי, גילו, ומצבו הרפואי. הליווי התזונתי מתחיל בפגישת פתיחה בת כשעה בה נבחנים הרגליו התזונתיים של הספורטאי, בדיקות הדם שלו, תכנית האימונים והמטרות לשמן הגיע לייעוץ. בהתאם לכל אלו מרכבת לספורטאי תכנית תזונתית אישית הכוללת תפריט אישי, התאמת תוספי תזונה לפי הצורך והקניית ידע רלוונטי. תזונאיות המרפאה ימשיכו ללוות את הספורטאי כל עוד ירגיש צורך בכך.

ספורטאי הישג מקבלים מהצוות שלנו ליווי תזונתי במטרה לשפר את הישגיהם הספורטיביים וצוות התזונאיות שלנו עומד לרשותם בכל עת, גם במהלך תחרויות בארץ ובחו"ל.

אנו מעניקים ליווי תזונתי גם לקבוצות ספורט. מסגרת הליווי התזונתית מותאמת לקבוצה בהתאם לצרכיה (ענף הספורט, מועדי תחילת עונה, משך הליגה) לאחר שיחה עם מנהלי ומאמני המועדון.

מוזמנים לפנות אלינו ונתאים לכם את הליווי התזונתי הנכון ביותר עבורכם.

תגיות: