בדיקת רופא ספורט

בדיקת רופא ספורט

בדיקה של רופא ספורט

יעוץ וליווי רפואי של רופא המתמחה בספורט

מתוך הכרה בצרכים הרפואיים הייחודיים עבור הספורטאי אנו מאפשרים ייעוץ וליווי רפואי של רופא המתמחה בספורט, זאת עבור הספורטאי בכל הרמות. לא משנה אם הנכם ספורטאים מתחילים, ותיקים, מקצוענים או חובבנים, לעיתים אתם נתקלים בבעיות שונות וזקוקים לעזרה.

במרפאת אקסטרא אנו נותנים דגש על מקצועיות, איכות ושירותים מתקדמים לטיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות ופציעות שונות. על מנת לאפשר אבחון וטיפול מתאים על הרופא להכיר את הבעיות והפציעות השונות בספורט ולרוב- בענף המסויים בו עוסק הספורטאי. זאת מתוך הבנה כי ספורטאי הסובל מבעיה רפואית ויפנה לכתובת הלא נכונה יכול לפגוע בהחלמה ואף להגרר לבדיקות נרחבות ולהפסקה, לעיתים מיותרת, בפעילות.

בעוד לעיתים אין מנוס מלהפסיק את הפעילות, במקרים רבים בירור מתאים והדרכה נכונה להתאמה בעצימות ונפח הפעילות, לעיתים בליווי אנשי מקצוע נוספים, יכולים לפתור את הבעיה

שיפור ביצועים

בנוסף לאבחון וטיפול בבעיות אנו נותנים אפשרות לליווי רפואי אישי של ספורטאי הישג המעוניינים בשיפור הביצועים הספורטיביים. זאת לצד ייעוץ לפעילות גופנית לספורטאים מתחילים – כל המעוניינים להתחיל או להמשיך בפעילות על מנת להגיע להישגים או לשמור על בריאותם,  לרבות חולים עם מחלות רקע שונות, וזקוקים לייעוץ לפעילות גופנית.

בין שלל הנושאים בגינם פונים למרפאת אקסטרא תמצאו: בעיות בלב וכלי דם, בעיות במערכת העיכול, עייפות וירידה בביצועים בספורט, כאבים בחזה, קוצר נשימה במאמץ, בעיות גדילה בילדים ובעיות גניקולוגיות של ספורטאיות. כמו כן רבים פונים בשל כאבים אורתופדיים שונים- כאבים בכתף, כאבי גב, כאבים בברך או ברגליים,  כאבים בקרסול וכף הרגל, כאבים במרפק.

המענה שניתן בטיפול ישתמש במגוון פתרונות ייחודיים לרפואת הספורט, במטרה לבצע את הבירור המדוייק ביותר על מנת לאבחן את הבעיה ולפתור אותה. לעיתים במהלך הביקור הרפואי ינתן בירור ייחודי וטיפול היכול לכלול טכניקות שונות להקלת הכאב והדרכה להמשך הפעילות.

הייעוץ הרפואי נתמך בין השאר במגוון השירותים הנוספים שאנו נותנים במרפאה. אלה כוללים בדיקת סף חומצת חלב, בדיקות מאמץ ובדיקות פיסיולוגיות שונות וכן את צוות מרפאת אקסטרא- פיסיולוגים של המאמץ, תזונאיות ספורט,  פיסיותרפיסטים, פסיכולוגים ועוד.

לפרטים נוספים ושאלות אתם מוזמנים לפנות לצוות או להתקשר לטלפון: 050-639-2443

ליצירת קשר וקבלת פרטים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן