סמדר טל

סמדר טל

סמדר טל

תזונאית ספורט קלינית - B.Sc, R.D, M.A

תזונאית ספורט קלינית, בוגרת הפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית, רחובות. בעלת רישיון משרד הבריאות, בעלת תואר שני ובעלת ותק של 17 שנה בליווי תזונתי של ספורטאים בכל הרמות . בעלת קליניקה פרטית בקיבוץ געתון. משמשת כתזונאית ספורט של מספר מועדונים באזור הצפון.

בצעירותה הייתה סמדר שחיינית תחרותית באגודת הפועל נהריה והייתה אחת השחייניות הטובות בארץ לגילה. כיום סמדר היא אמא לשני ספורטאים צעירים. ביתה בת ה-14 היא שחיינית תחרותית ובנה בן ה-15 הוא שוער כדורגל בקבוצת הגיל נערים א'.
כספורטאית עבר וכאמא לספורטאים צעירים, סמדר מבינה את הקשיים עמם מתמודדים ספורטאים עם סדר יום עמוס, מעט שעות פנויות לאכילה והוצאה אנרגתית גבוהה באימונים. לכל אלו ניתן מענה במסגרת הייעוצים האישיים וביחד עם הספורטאי ובני משפחתו מותאמת לכל אחד תכנית תזונתית אישית המשרתת את מטרותיו, סדר יומו, עומס האימונים והפתרונות התזונתיים הנכונים עבורו.

בנוסף, סמדר בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בעבודה בתחום הקליני במסגרת בית חולים ומערכות בריאות נוספות. את הידע הקליני משלבת סמדר בעבודתה בתחום הספורט ובכך נותנת מענה גם לבעיות רפואיות של הספורטאי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן