אודות

אודות

מרפאת ספורט בליווי אישי
בדיקת סף חומצת חלב
בדיקת סף חומצת חלב

מרפאת Extra הוקמה במטרה להעניק תמיכה מקצועית רחבה לעוסקים בספורט בכל הרמות ובכל התחומים.

מרפאת Extra הוקמה במטרה להעניק תמיכה מקצועית רחבה לעוסקים בספורט בכל הרמות ובכל התחומים

במרפאה לספורטאים- Extra אנו מבינים כי לרוב יש לספורטאים צרכים שונים מכלל האוכלוסייה. ספורטאים סובלים מפציעות אופייניות בהתאם לענף הספורט בו הם עוסקים. הרפואה הכללית והמקצועית בקהילה, לא תמיד יכולה לאבחן בצורה מדויקת את הבעיה ולטפל בה, בעוד שרופא ספורט מנוסה יידע לזהות במהירות את הבעיה, לטפל בה ולתת הנחיות למניעת פציעות דומות בעתיד או פציעות אחרות האופייניות לאותו ענף ספורט. כמו כן, ספורטאים לעיתים נתקלים בקשיים או בעיות הקשורות לעיסוק בספורט וזקוקים למענה רפואי רב מקצועי על ידי צוות מיומן, המכיר את הספורטאי, את הענף בו הוא עוסק ואת הבעיות הספציפיות העלולות להתלוות אליו.

אופן הטיפול בפציעות ספורט שונה לעיתים מאופן הטיפול בפציעה דומה במטופל שאינו עוסק בספורט ושלא נפצע במהלך פעילות ספורטיבית. יתכן כי במקרים מסוימים רופא שאינו בעל התמחות ברפואת ספורט ייתן הנחיות פחות מדויקות למטופל אשר עלולות להיות בעלות השלכות ארוכות טווח על הספורטאי. דוגמא אופיינית לכך היא ההמלצה הנפוצה להימנע מפעילות ספורטיבית לתקופה של מספר שבועות עקב פציעה מסוימת, בעוד שרופא ספורט מנוסה ינחה את המטופל להמשיך בפעילות גופנית תוך ביצוע התאמות נדרשות ולפעמים במקביל לטיפול של פיזיותרפיה. חשוב להסביר כי למרות שיש מקרים בהם הימנעות מפעילות היא אכן טיפול מקובל, ברוב המקרים הימנעות מוחלטת מפעילות גופנית עלולה לגרום להחמרה – לפגוע בתהליך השיקום , לגרום לפציעות נוספות ולגבות מחיר משמעותי בהישגי הספורטאי.  חזרה לפעילות הדרגתית בליווי של אנשי מקצוע יכולה לסייע לספורטאי לקצר את תקופת הפציעה ולחזור לכושר בפרק זמן קצר.

חשוב לציין כי רפואת ספורט לא נועדה רק לטיפול בפציעות ושיקום הספורטאי, כי אם גם לצורך תחזוקת הגוף השוטפת ומניעת פציעות מבעוד מועד. בנוסף, רפואת הספורט עוסקת בבדיקות ספורט ואבחון מקצועי. אנו משתמשים  בידע הרחב הקיים בתחום כדי לאפשר בניית תכנית אימונים מדויקת יותר אשר תוביל לשיפור הביצועים וההישגים הספורטיביים תוך שמירה על בריאות הספורטאי ומניעת פציעות. הבדיקות, האבחונים והייעוצים המקצועיים במרפאתנו מיועדים לספורטאים בכל הרמות והגילים. הליווי המקצועי הרחב שתקבל במרפאת Extra יעזור לך לשפר את הרכב הגוף (% שומן, מסת שריר), לבנות תכנית אימונים מותאמת אישית, למנוע פציעות ולטפל בצורה אפקטיבית בבעיות קיימות ובכך לקצר את משך הפציעה והחזרה לפעילות סדירה.

במרפאתנו תוכל לקבל ייעוץ תזונתי אישי וליווי אישי על-ידי תזונאיות ספורט בעלות ידע וניסיון רחב בטיפול וליווי של ספורטאים בכל הרמות והענפים. הקפדה על תזונה נכונה ומותאמת לאופי ענף הספורט, תדירות האימונים והעצימות שלהם היא בסיס לשמירה על בריאותו של העוסק בספורט, התקדמות והתחזקות הספורטאי ושיפור הישגיו. תזונה שאינה תואמת את אורח חיו של הספורטאי עלולה להוביל לחסרים תזונתיים, תחושת עייפות, חוסר התקדמות בספורט ולפציעות ספורט. במרפאת Extra  אנו מעניקים ליווי תזונתי אישי לספורטאים ולמועדוני ספורט.

מרפאת Extra מעניקה שירותים רפואיים ופרא-רפואיים לספורטאים בכל הרמות. בין לקוחותינו ניתן למצוא:
– ספורטאים מתחילים
– ספורטאים העוסקים בספורט כתחביב
– ספורטאים מקצועיים
– ילדים העוסקים או מתכננים לעסוק בספורט מקצועי
– ילדים העוסקים בספורט כתחביב, אך באופן אינטנסיבי
– ספורט לנשים
– מתאמנים וספורטאים העוסקים בספורט כחלק מקידום בריאותם ורפואה מונעת.
– עיסוק בספורט ותזונה לצורך מאבק במצבי חולי
– עיסוק בספורט לטיפול בבעיית השמנה
– מאבק בבעיית השמנה בקרב ילדים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן